Televizija Plus

DECA DOMA „JEFIMIJA“ OTIŠLA DIVČIBARE

Devetnaestoro mališana Doma za decu i omladinu „Jefimija“ otišlo je na sedmodnevno zimovanje, a u okviru akcije „Zimovanje za sve“, koju organizuje „Pink Media Group“.

0 komentara

Napišite komentar