Televizija Plus

DRUŠTVO ZA BORBU PROTIV ŠEĆERNE BOLESTI REAIZOVAĆE RADIONICU NA TEMU „KOMPLIKACIJE ŠEĆERNE BOLESTI“

Društvo za borbu protiv šećerne bolesti juče je održalo radionicu na temu „Higijena dijabetičara“ a za Svetog Savu realizovaće još jednu radionicu na temu „Komplikacije šećerne bolesti“.



0 komentara

Napišite komentar