Televizija Plus

DOM ZA DECU JEFIMIJA NASTAVLJA SA UREĐENJEM SVOG PROSTORA I U 2022.GODINI

U Domu za decu i omladinu Jefimija u proteklom periodu aktivno se radilo na uređenju prostora u kome borave štićenici, a kako iz ove ustanove najavljuju, i u 2022. godini radiće se na unapređenju uslova i kvaliteta života korisnika.



0 komentara

Napišite komentar